Дільничні виборчі комісії

Центральна виборча комісія з виборів ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка затвердила персональний склад дільничних виборчих комісій  (протокол № 2 від 07.10.2020 р.).

СКЛАД ДІЛЬНИЧНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ

ДІЛЬНИЧНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ № 1

(Червоний корпус Університету)

Члени ЦВК виконують одночасно і функції членів дільничої виборчої комісії №1

 

ДІЛЬНИЧНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ № 2

(Фізичний факультет, пр-т Академіка Глушкова, 4)

  1. Филюк Галина Михайлівна (Економічний факультет) – голова комісії.
  2. Нипорко Олексій Юрійович (ІВТ)
  3. Дідич Тарас Олегович (Інститут права)
  4. Русанова Юлія Анатоліївна (Хімічний)
  5. Браун Вадим Олегович (Військовий інститут)
  6. Горбовцова Наталія Володимирівна (ФРЕКС)
  7. Гребоножко Євген Петрович (Філософський ф-т)
  8. Свінціцька Ганна Іванівна (Географічний ф-т)
  9. Студент

 

ДІЛЬНИЧНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ № 3

Факультет комп’ютерних наук та кібернетики

(пр.-т Академіка Глушкова, 4 д)

  1. Машевський Олег Петрович (Історичний ф-т) – голова комісії
  2. Кузьмич Андрій Григорович (Фізичний ф-т)
  3. Синюгіна Агнесса Тарасівна (ІВТ)
  4. Тонконоженко Леся Юріївна (КГРТ)
  5. Цюра Вадим Васильович (Інститут права)
  6. Дружченко Тетяна Петрівна (Інститут філології)
  7. Курченко Альна Сергіївна (УМЗ)
  8. Борисейко Олександр Віталійович (Мех.мат. ф-т)
  9. Студент

 

ДІЛЬНИЧНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ 4

(Економічний факультет, вул. Васильківська, 90-а)

  1. Супрун Ольга Миколаївна (ФІТ) – голова комісії
  2. Оверчук Оксана Леонідівна (ІФ)
  3. Крижанівський Віктор В’ячеславович (Інститут права)
  4. Кириленко Олександр Борисович (мех.мат.)
  5. Пуховець Дмитро Сергійович (Історичний ф-т)
  6. Русінчук Наталія Миколаївна (ІВТ)
  7. Мельничук Наталія Юріївна (ВПЦ)
  8. Міщенко Зоя Юріївна (ННІ «Інститут геології»)
  9. Студент

 

ДІЛЬНИЧНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ № 5

(Інститут філології, б-р Тараса Шевченка, 14)

  1. Хиля Ольга Володимирівна (Хімічний ф-т) – голова комісії
  2. Пасічник Олександр Сергійович (Філософський ф-т)
  3. Макаренко Олексій Володимирович (Фізичний ф-т)
  4. Снідевич Олександр Станіславович (Інститут права)
  5. Калініна Марина Петрівна (Інститут журналістики)
  6. Предко Денис Єрофейович  (Факультет психології)
  7. Грабчук Галина Петрівна (ІВТ)
  8. Малацай Ірина Володимирівна (Історичний факультет)
  9. Студент

 

ДІЛЬНИЧНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ № 6

(Інститут міжнародних відносин (вул.Ю.Ільєнка, 36/1))

  1. Лукашов Дмитро Володимирович (ННЦ «Інститут біології та медицини»)- голова комісії
  2. Любарець Наталія Олексіївна (ІФ)
  3. Шамрай Вячеслав Вікторович (Інститут права)
  4. Козак Людимила Володимирівна (фізичний факультет)
  5. Коломієць Ірина Олександрівна (Географічний ф-т)
  6. Голубєва Катерина Миколаївна (Ф-т комп.наук та кіберн.)
  7. Синицька Надія Валентинівна (ФРЕКС)
  8. Герасименко Оксана Юріївна (ФІТ)
  9. Студент